~ Limitovaná nabídka ~

Balíček profesionálního portrétního focení 2+1

NABÍDKA PRO VÁS

Přejete si zvýšit hodnotu své osobní značky a ukázat sebe, nebo váš tým v tom nejlepším světle? Toužíte po skvělých fotkách jako z časopisů, ale nenašli jste zatím dost odvahy se postavit před objektiv? Chytají vaše stávající fotky pro prezentace či životopis retro patinu? Nebo si prostě chcete udělat radost a zvýšit si sebevědomí?


Využijte tuto časově omezenou nabídku portrétního focení. Při zakoupení tohoto balíčku získáte tři hodiny portrétní focení za cenu dvou – třetí hodinu tedy máte zdarma.


Tato nabídka je určená nejen pro jednotlivce (freelancery, zaměstnance), ale také pro malé týmy (i v rámci větších společností).

Minimální počet focených osob je 1.

Maximální počet osob je 10. Platí ale, že čím více lidí, tím méně péče (času) pro každého.


POUŽITÍ FOTEK

Výsledné fotografie je možné využít k osobním i komerčním účelům, například:

- portréty na CV

- profilové fotky na sociální sítě (FB, IG, LI)

- prezentace, tiskové zprávy

- osobní projekty

- vlastní potěšení :)

JAK TO PROBĚHNE

Postup pro zakoupení akčního balíčku:


Konzultace a plánování focení: Poslechnu si vaši představu, probereme možnosti, volné termíny, vybereme místo a upřesníme styl a charakter fotek.

Objednávka a platba: Na základě emailové objednávky vám vystavím fakturu na celou částku předem. Po úhradě faktury vám pošlu emailem potvrzení.

Rezervace termínu: Rezervaci focení doporučuji ideálně 4-2 týdny předem.

Tipy před focením: Před samotným focením vám poskytnu rady a tipy, například na výběr oblečení apod.

Samotné focení: Fotit budeme ve vašich prostorech, v exteriéru, nebo v případě potřeby v ateliéru (za příplatek). Focení proběhne v pohodové atmosféře. Kromě fotek si odnesete i dobrý pocit a zvýšenou sebedůvěru.

Online galerie: Do 7 dnů po focení vám zašlu odkaz na online galerii, kde si vyberete fotky, které chcete retušovat.

Finální snímky: Do 7 dnů od výběru obdržíte odkaz ke stažení finálně upravených fotek. Pokud si objednáte k retuším více fotek, budete si je moct stáhnout po úhradě faktury za retuše navíc.

CENA

Cena akčního portrétního balíčku 2+1: 13.900 Kč bez DPH

(původní cena 21.000 Kč bez DPH)


Obsah balíčku:

 • 30 min online konzultace před focením.
 • 3 x 70 minut profesionálního focení v Praze nebo Hradci Králové
 • 3 x 5 retušovaných fotografií v digitální formě

OBJEDNÁVKA

Vaši objednávku mi pošlete na fotograf@ondravala.cz 

nebo volejte +420 608 882 617.

PODMÍNKY

 • 1. Lokace:
 • V rámci Balíčku 2+1 (dále jen "balíček") je možné focení uskutečnit pouze v Praze a Hradci Králové. Focení mimo tato města je možné objednat s příplatkem za dopravu 8Kč/km.
 • Focení proběhne v jednom časovém úseku a na jednom místě (v kancelářích klienta, cowork. centru apod.). Kombinace focení v interiéru a exteriéru je možná po dohodě. Rozdělení do více na sebe nenavazujících časových bloků není možné.

 • 2. Platba a rezervace:
 • Platba bude provedena předem v plné výši na základě vystavené faktury. Rezervace termínu je nutná předem, nejpozději do 14 dnů před plánovaným focením.

 • 3. Změna termínu a storno:
 • Klient má právo na jednu bezplatnou změnu termínu. Za každou další změnu termínu bude účtován příplatek 2.000 Kč. Při zrušení focení ze strany klienta méně než 3 dny před termínem focení klient ztrácí možnost vrácení peněz.


 • 4. Příplatky:
 • Retuše: Po focení budete mít možnost si přiobjednání dalších fotky k retuším za zvýhodněnou cenu 250 Kč/ks (původní cena 350 Kč/ks). Fotky bez retuší nepředávám.
 • Ateliér: V případě zájmu je možné fotit v libovolném fotoateliéru. Cena pronájmu není součástí balíčku.
 • Vizážistka: Pro ještě vyšší vizuální úroveň i váš komfort je vhodné využít služby vizážistky. Kontakt na vybrané profesionální vizážistky zašlu na přání.


5. Počet osob

V rámci jednoho balíčku "2+1" je možné fotit maximální 10 osob. V případě zájmu o focení více osob doporučuji zakoupit druhý balíček. V rámci 1 dne je možné spojit 2 balíčky dohromady pro celkem až 20 osob.


 • 5. Platnost zvýhodněné nabídky:
 • Focení za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit od 15.11.2023 do 29.2.2024. Focení ze zakoupeného balíčku je možné realizovat nejpozději do 31.12.2024.

SOUKROMÍ A COPYWRITE

a) Práva klienta:

Klient má právo fotografie poskytnuté po focení využívat jak pro osobní, tak i pro komerční účely, s výjimkou přímého prodeje fotografií. Osobní použití zahrnuje sdílení na sociálních sítích, s rodinou a přáteli, tvorbu tiskovin pro osobní potřebu nebo vystavování ve svém domově. Komerční využití může zahrnovat použití fotografií na webových stránkách firmy, na sociálních sítích, v marketingových materiálech, nebo v jiných firemních publikacích. Jakýkoli prodej nebo distribuce bez souhlasu fotografa je zakázáno.

b) Práva fotografa:

Fotograf si vyhrazuje právo používat vybrané snímky ke své propagaci. Toto zahrnuje, ale není omezeno na, použití ve svém portfoliu, na webových stránkách, v sociálních médiích, v tištěných materiálech či v jakýchkoli jiných marketingových a propagačních materiálech. Klient tímto uznává a souhlasí s tím, že fotograf může snímky využívat bez dalšího upozornění či odměny.

c) Zachování soukromí:

Pokud by měl klient specifické obavy nebo přání týkající se zveřejnění některých fotografií, je třeba tyto obavy sdělit fotografovi předem, aby bylo možné se domluvit na individuálním postupu.

Ukázky fotek

Těšíme se na vás.

Nevyhovuje vám tato nabídka? Napište mi svou představu na fotograf@ondravala.cz nebo mi zavolejte na 608 882 617.